خانه سلامتی
مزایا و معایب بلیچینگ دندان چیست؟

تصویر مزایا و معایب بلیچینگ دندان چیست؟


متخصص بیماری‌های دهان و دندان مزایا و معایب بلیچینگ دندان را تشریح کرد

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، تغییر رنگ دندان، یکی از مواردی است که در زیبا جلوه دادن ما تاثیر منفی دارد. به همین دلیل افرادی که به این معضل دچار می‌شوند به دنبال راهی برای سفید کردن دندان هایشان می‌گردند. روش‌های متعدد گیاهی و شیمیایی برای این کار وجود دارد. یکی از روش‌های شیمیایی که مورد استفاده قرار می‌گیرد، روش بلیچینگ است. بلیچینگ دندان یعنی سفید کردن دندان‌ها به وسیله مواد خاص اکسید کننده مثل پراکسید هیدروژن است.

شبناز صبوری متخصص بیماری‌های دهان و دندان، فک و صورت با بیان اینکه در میان اقدامات زیبایی برای داشتن دندانی سفید بلیچینگ نسبت به لمینیت و کامپوزیت بی خطرتر است، گفت: سفید شدن دندان به وسیله بلیچینگ به واسطه ترکیب ماده شیمیایی با مینای دندان صورت می‌گیرد.

وی با تاکید بر اینکه بلیچینگ به نوعی شبیه به جرم گیری دندان است، تصریح کرد: هر چند این نوع سفید کردن دندان نسبت به سایر مدل‌های آن بی خطرتر است، اما باید در نوع مواد مورد استفاده و نحوه انجام کار دقت کافی صورت بگیرد.

صبوری ادامه داد: البته موقتی بودن تاثیر بلیچینگ دندان یکی از معایب این نوع زیبایی دهان و دندان است.

متخصص بیماری‌های دهان و دندان ادامه داد: در بلیچینگ کردن تراشی به دندان داده نمی‌شود از این رو در میان همه انواع اقدامات زیبایی دندان این نوع به نسبت توصیه می‌شود.

منبع:jamejamonline.ir
طبقه بندی: دهان و دندان، پرسش و پاسخ،
برچسب ها: مزایا و معایب بلیچینگ دندان چیست؟، بلیچینگ دندان، مزایای بلیچینگ دندان، معایب بلیچینگ دندان، شبناز صبوری،

تاریخ : پنجشنبه 28 شهریور 1398 | 08:30 ب.ظ | نویسنده : admin admin | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.